הדברה ירוקה

 
 
נמלים? תיקנים? פרעושים? טרמיטים שהולכים בשיירה ארוכה?
אתם צריכים את המומחים של הדברה ירוקה.

דויטש ובניו מתמחים בתחום של הדברת מזיקים, וישמחו להעמיד לשירותכם את הידע ואת הניסיון שצברו עם השנים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת הדברה מהירה ויעילה,

חייגו עכשיו 073-7575947
 

כך מבצעים הדברה ירוקה

 
פוגשים את המזיקים בבית, בגינה או בבית העסק. מבצעים ניקיון יסודי של השטח, כי ידוע שמזיקים אוהבים פירורים. מתקשרים לדויטש ובניו – המומחים בהדברת מזיקים באמצעות חומרים ידידותיים.

 
 
 
 
 

ומה קורה כשאנו באים?

 
האנשים שיגיעו אליכם הם מדבירים מוסמכים ומקצועיים, בעלי ניסיון רב שנים. הם יאתרו את המוקדים העיקריים שבהם המזיקים בנו את קיניהם ואת המסלולים העיקריים שבהם הם בוחרים לנהל את חייהם, וימליצו על שיטת ההדברה הירוקה הטובה ביותר – בהתאם לממצאים.


 
 
 
הדברה ירוקה
 
 
 
 
 

הדברה ירוקה, קיימות אפשרויות מגוונות:

 
  • ריסוס חומרי הדברה ירוקים – שימוש בחומרים טבעיים בלבד שפוגעים במזיקים בלבד ולא בסביבה ו/או בחיות המחמד.
  • לכידת מזיקים – כשמדובר במזיקים גדולים כמו עכברים, חולדות או נחשים, אפשר להציב מלכודות מתאימות בשטח ולהרחיק אותם מהמקום מבלי לפגוע בהם.
  • הדברה אלקטרונית – שימוש במכשירים מיוחדים הפולטים צלילים שגורמים למזיקים להתרחק מהמקום ולא לחזור.
  • הדברה ביולוגית – שימוש בבעלי חיים שהם האויבים הטבעיים של המזיקים הקיימים.

כל השיטות שנכללות תחת הקטגוריה הדברה ירוקה או הדברה אורגנית הן טובות ויעילות, ומתבצעות באמצעות החומרים הטובים ביותר הקיימים היום בתחום והמאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה ועל ידי משרד הבריאות. לאחר שתיבחר השיטה להדברת המזיקים, יתחילו המדבירים בעבודה ויספקו לכם את כל ההנחיות להתנהגות לאחר סיום ההדברה. בסיום העבודה תינתן לכם תעודת אחריות, המבטיחה לכם שבמקרה שתראו בכל זאת מזיקים נוספים – נגיע אליכם שוב ונשלים את העבודה, כדי שתוכלו לישון בשקט.

חשוב לדעת: הדברה ירוקה או הדברה אורגנית היא הדברה שמתבצעת באמצעות חומרים טבעיים בלבד, שאינם מכילים כימיקלים שעלולים להזיק לסביבה. גם השימוש בחומרים אלה צריך להיעשות על ידי מדבירים מקצועיים בלבד, אשר ידעו בדיוק מהי הכמות הדרושה להדברת המזיקים שנמצאים אצלכם, ומהי הדרך הטובה ביותר להבטיח, ככל שרק ניתן, שהם יורחקו מהבית או מבית העסק שלכם למשך תקופה ארוכה.

לקבלת מידע נוסף אודות הדברה ירוקה על ידי המומחים ולהזמנת הדברה מקצועית באחריות

חייגו עכשיו 073-7575947

או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם!