הדברת נמלים

 
 
כל הטיפים להדברת נמלים לא עוזרים

ואתם ממשיכים להיתקל באורחים לא קרואים?

טלפון אחד לדויטש ובניו והשטח נשאר נקי מנמלים!

 
חייגו עכשיו: 073-7575947
 

אנחנו מדבירים לכם את הבית ואתם יכולים לשטוף אותו אחרי שעה!!

 
נמלים הן יצורים שלפעמים נדמה שנמצאים בכל מקום. הן נמצאות בחצר ובמרפסת, אבל הן נמצאות גם בבית – בארונות, בחדרי האמבטיה וגם בחדרים. זה קורה הרבה פעמים בחורף, כשנמלים רוצות לתפוס מחסה מפני הקור והגשמים, אבל זה קורה גם בקיץ – כשהן מחפשות לעצמן אוכל ומקום מסתור מהחום. בקיצור – נמלים בבית ובכל מקום אחר – אפשר למצוא לאורך כל השנה ואם להיות עדינים – זה לא כל כך נעים.
 
 
הדברת נמלים
 
 
 

איך מבצעים הדברת נמלים?

 
למעשה, ניתן לבצע הדברת נמלים באופן עצמאי ללא הזמנה של חברת הדברה. יש היום על המדפים בכל רשתות השיווק הרבה מאוד תרסיסי הדברה המיועדים להדברה של נמלים, ולתקופה קצרה הם יכולים להיות בהחלט פתרון יעיל. למרות זאת – צריך לקחת בחשבון, שחומרים אלה משפיעים לטווח קצר במיוחד, ושכבר לאחר כמה שבועות אפשר לחזור ולראות נמלים מסתובבות. מה שעוד צריך לקחת בחשבון הוא, שחומרים אלה שנמכרים על המדף לא מסוגלים לחדור לתוך משקופים או לאתר את הקנים החבויים של הנמלים, ולכן, בסופו של דבר, יכולים להיות בכלל לא יעילים.

ניתן לבצע גם הדברת נמלים טבעית וזאת באמצעות חומרים טבעיים שנמלים לא אוהבות. אם הדרך הטבעית מדברת אליכם יותר, אתם יכולים לנסות לפזר במוקדי הקינון של הנמלים עלי נענע שידועים כדבר שנמלים מאוד לא אוהבות, ואתם יכולים גם לשטוף את הרצפה באמצעות חומץ שאליו תטפטפו כמה טיפות של שמן אתרי בריח מנטה. זה בדרך כלל עוזר, משון שנמלים לא אוהבות ריח מנטה, ואם הן מריחות אותו הן בדרך כלל הולכות ולא חוזרות יותר.
 

הדברת נמלים מקצועית

 
למרות שיש שיטות לבצע הדברת נמלים באופן עצמאי, הרי שאם רוצים להשיג תוצאות יעילות לאורך זמן – יש לפנות לחברת הדברות שמתמחה בתחום. חברה כזאת מחזיקה בחומרים חזקים יותר, שמשפיעים לאורך זמן ומבטיחים שהנמלים לא יגיעו למקום לפחות במשך שנה.
 

דויטש ובניו לשירותכם

 
דויטש ובניו מתמחה בהדברת נמלים ומבצעת את העבודה תוך שימוש בחומרי ההדברה היעילים ביותר שקיימים – כולם בעלי תו תקן. צוות המדבירים שלנו מונה מדבירים מוסמכים בלבד, ומספקת תעודת אחריות על העבודה, כך שאתם יכולים להזמין שירות נוסף אם לאחר סיום העבודה תפגשו נמלה.

אז אם אתם רוצים שירותי הדברת נמלים שבאמת עובדים ומרחיקים את הנמלים מהמקום לאורך זמן – פנו עוד היום לדויטש ובניו.