הדברת נמלי אש

 

איך מזהים נמלת אש?

 
 
 
נמלת אש, ובהקשר של ישראל נמלת האש הקטנה ליתר דיוק, היא מין אחד מתוך מספר מינים של נמלים אדומות אשר אינן קרובות זו לזו בהכרח, אולם צבען של כולן הוא אדום או קרוב לכך, ומאפיין נוסף ומטריד שלהן הוא עובדת היותן עוקצות, בניגוד למיני נמלים אחרים, העקיצה שלהם עלולה במקרים מסוימים לגרום לתגובה אלרגית חמורה מאוד ולכן חשוב להקפיד על הדברה כשהן נמצאות בסביבה.
 
 
 

מה הסכנות והנזק שיכולה לגרום נמלת אש?

 
ראשית, יש לציין כי עקיצת נמלת האש הקטנה היא כואבת ויכולה לעורר תגובה מקומית, החל מאודם ועד לתגובה אלרגית חריפה יותר, תלוי באדם ובכמות העקיצות על גופו. כך, נמלי האש הקטנות בישראל גורמות לפגיעה חמורה באיכות החיים של אנשים רבים, כאשר מדובר על חדירה לגינה הפרטית, או אפילו כאשר מדובר על חדירה לשטח ציבורי כמו גני שעשועים וכד’. כמו כן, יש לציין כי הנמלה גורמת גם לירידה בערך הנכסים הנמצאים באזור שאליהם הצליחה לחדור. אגב, התפשטות נמלי אש נפוצה יותר בחצרות בתי קרקע ולעיתים אף בתוך הבתים, שכן מדובר במין יחסית אגרסיבי ו"עקשן", על אף הגודל היחסית קטן של הנמלה.
הנמלה הולכת ומתפשטת בישראל, עד כדי סימונה בעולם ובישראל כאחד מן המינים הפולשים הבעייתיים ביותר. נמלת האש פוגמת באיזון בתי גידול, מזיקה לחקלאות וכפי שנראה, גם מזיקה רבות לאדם, עד כי פגיעה חלילה בבריאות.

הסכנות של נמלת האש:
  • סכנת אלרגיה חריפה עקב עקיצות של נמלת אש
  • פגיעה חמורה באיכות החיים והיגיינה
  • ירידה בערך הנכס באזורים שבהם יש הרבה נמלות אש
  • פגיעה בבתי גידול ומזיקה לחקלאות
 
 
הדברת נמלת האש
 
 

כיצד ניתן למגר את נמלת האש הקטנה?

 
בכל הנוגע לנמלי אש, הדברה חייבת להיות מותאמת. למיגור נמלת האש הקטנה קיימים שני שלבים, אשר האחד יכול למנוע את השני: ניטור והדברה מוקדמת, והדברה מקצועית ומסיבית עם חומרי הדברה ייעודיים. את השלב הראשון ניתן לבצע עצמאית בעזרת חומרי הדברה ייעודיים, אצלנו בחברת דויטש ובניו יש חומרי הדברה מתאימים ומיוחדים למיגור נמלת האש אשר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה הישראלי. כמו כן, אנו מבצעים מעקב האם חומרי ההדברה בשלב הראשון אכן מיגרו את נמלי האש. ניתן להזמין את שירותינו מראש על מנת לבצע ריסוס נגד נמלת אש הדברה ועל ידי כך להעלות את הסיכויים למיגור סופי של הנמלה הבעייתית מאזורכם הקרוב.
 

זקוקים להדברת נמלי אש במהירות? חברת דויטש ובניו לשירותכם – מהרו להזמין!
לחברתנו ניסיון של מעל 40 שנה בתחום ההדברה בכלל, וידע רב בתחום הדברת נמלת האש בפרט. כדי להקל עליכם, אנחנו מספקים בנוסף לשירות ההדברה הרגיל שלנו, גם שירות הגעה דחופה, אם צריך מהיום להיום, כך שתוכלו להיות בטוחים ורגועים!
צרו קשר לקבלת פרטים והצעת מחיר !