הדברת יתושים

 

ריסוס נגד יתושים - בבית ובחצר

 
 
יש הרבה חיות מסוכנות בטבע שאנשים בטוחים שהן החיות הכי מסוכנות אך למעשה היתוש הוא זה שהרג הכי הרבה אנשים. זה נראה לנו מוזר שיתוש שסך הכול עוקץ עקיצה קטנה במיוחד היה האחראי למוות הכי גדול. אך למעשה יתושים יכולים להעביר מחלות ובכך לחסל אוכלוסיות שלמות. בחיי היום יום של כולנו אנחנו לא מודאגים מיתושים כאלו שנושאים מחלות כמו מלריה אך הם מהווים מטרד שפוגע באיכות החיים באופן רציני למדי. אנחנו כאן בדויטש ובניו בע"מ נעזור לכם להיפטר מהם.
 

איזה שיטות קיימות להדברת יתושים?

 
כדי להדביר יתושים יש כמה שיטות יעילות שאפשר לנקוט בהם ביניהן שיטות טבעיות ושיטות לא טבעיות. השיטות הטבעיות דורשות הצבת ירק כלשהו או שימוש בשכבת בד מעל למיטה, או בעצם כל שיטה שאין בה שימוש בחומר ריסוס שהוא רעל. הרבה אנשים מעדיפים להשתמש בחומרים טבעיים גם כדי לא להרוג את היתושים וגם כי זה יותר בריא להם בעצמם, כאשר גם הריח עצמו יכול להעיר מאוד ואנשים נמנעים ממנו
 
ריסוס יתושים
 

ריסוס יתושים כימי: פוגע גם באדם

 
ריסוס כימי היא אחת מהאפשרויות הטובות ביותר אך אנשים לא ממהרים לאהוב אותה. כשמדובר על ריסוס יתושים באופן כימי אנחנו ישר נזכרים בתרסיס שי לנו מתחת לכיור אותו אנו מרססים על הקיר. כאן אפשר לראות את החיסרון הראשון של השיטה כאשר חומר הריסוס הזה משאיר חומר ריסוס באוויר למשך זמן לא מועט ואנחנו סובלים ממנו ומהריח מה גם שהוא לא כל כך בריא. בדויטש הדברה משתמשים בשמנים מאוד חזקים שממגרים את היתושים לחלוטין ולאורך זמן רב.
 

הדברה טבעית בחלופה לשימוש ברעלים

 
מי שלא רוצה להשתמש ברעלים יכול להסתבך בשיטות שאינם רעילות. שיטות אלו יכולות להיות הנחת בצל או שום בחדר. אמנם שיטה זו לא תמיד הכי יעילה כיוון שיש להניח בצל בכל מקום שלא רוצים את היתושים ויש כאלו שמסתגלים לזה. שיטות אחרות מתבססות על חומץ שהיתושים פשוט לא אוהבים את הניחוח שלו ובורחים ממנו. ישנן שיטות נוספות כמו שמנים ריחניים שהם אינם רעילים אותם מורחים על הגוף ומציבים בחדר.
 

מתי מומלץ להדביר?

 
לפני ריסוס יתושים מומלץ לבצע פעולה מקדימה אחת לפחות והיא טיהור מקורות המים. היתושים משגשגים במקורות המים ולכן מים עומדים הם סכנה גדולה מאוד שצריך לטפל בה לפני ההדברה כדי שההדברה עצמה תהיה יעילה. מקורות מים אלו יכולים להיותך בריכת נוי בגינה ועד שלולית שנוצרה מהגשם או כמובן מי ביוב. המים מושכים את היתושים ומי שרוצה להיפתר מהיתושים חייב להיפתר מהמים האלו שעושים לו את החיים הרבה יותר קשים. את היתושים כדאי להדביר עם תחילת התקופה החמה, מתי שהם מתרבים. היתושים אוהבים מזג אוויר חם ולח ולכן כמזג האוויר נהיה כזה הם מתחילים להתרבות וזה הזמן מיד לעצור אותם לפני שהם יהיו יותר מידי.
 

שלא יעקצו אתכם - פנו לדויטש הדברה

 
אנחנו בדויטש ובניו בע"מ כבר מעל ל45 שנה מבצעים הדברה לכל סוגי המזיקים ביעילות ובמהירות. מאות ואלפי לקוחות נהנים משירות יעיל ואפקטיבי. אנחנו מבצעים את כל סוגי ההדברות: הדברת יתושים, הדברת תיקנים, הדברת, נמלים, הדברת עכברים, לכידת נחשית, הדברת טרמיטים ועוד.

מחפשים הדברה מקצועית?
לכל בירור או שאלה אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת ונשמח לעמוד לשירותכם :)