דויטש ובניו הדברה בע"מ
הדברת מזיקים

התקשרו עכשיו

073-7575947

חברת הדברה בתל אביב
הדברת מזיקים

הדברה בטוחה

בעולם שבו חומרי הדברה מזיקים וכימיקלים משמשים לעתים קרובות כדי להילחם במזיקים, חיוני לשים בראש סדר העדיפויות את הבטיחות של בני האדם והסביבה. שיטות הדברה בטוחות מציעות פתרון אמין ויעיל מבלי להתפשר על בריאות וקיימות. 

מהי הדברה בטוחה ?

הדברה בטוחה היא הדברה  שמחסלת ביעילות מזיקים תוך מזעור הסיכונים הכרוכים בכימיקלים מזיקים. שימוש בחומרי הדברה בטוחה  לשימוש בסביבת בני אדם, חיות מחמד וצמחים לא רק מגן על בריאותנו אלא גם מבטיח גישה בת קיימא וידידותית לסביבה להדברת מזיקים. 

חומרי הדברה מזיקים יכולים להיות בעלי השפעות שליליות רבות על בריאות האדם. חשיפה לכימיקלים רעילים אלה עלולה להוביל לגירוי בעור, לבעיות נשימה ואפילו לבעיות בריאותיות ארוכות טווח. בנוסף, חומרי הדברה עלולים לזהם את האוויר, המים והקרקע, מה שמוביל להשפעות שליליות על הסביבה, חיות הבר והמערכות האקולוגיות. השימוש בחומרי הדברה מהווה סיכון גם לאורגניזמים מועילים כגון דבורים ומאביקים אחרים, החיוניים לשמירה על המגוון הביולוגי וייצור המזון.

לעומת זאת,  הדברה בטוחה מציעה  פתרון יעיל מבלי להתפשר על רווחתנו הכללית. הדברה בטוחה היא גישה פופולרית המשלבת אסטרטגיות שונות להדברת מזיקים תוך צמצום השימוש בחומרי הדברה. גישה הוליסטית זו מתמקדת במניעה, ניטור ובקרה, תוך שימוש בשיטות כגון הדברה ביולוגית, שינוי בתי גידול ושימוש במוצרים שאינם רעילים.

על ידי אימוץ שיטות הדברה בטוחה , אנו יכולים לטפל ביעילות בבעיות מזיקים תוך מזעור הסיכונים הקשורים לכימיקלים מזיקים.  בואו נשים בראש סדר העדיפויות את בטיחות הבריאות והסביבה שלנו על ידי אימוץ שיטות הדברה בטוחות.

הדברה בטוחה

הדברה בטוחה | סקירה

יעילות הדברה בטוחה

חברת ההדברה דויטש ובניו ידועה ביעילותה יוצאת הדופן בהדברת מגוון רחב של מזיקים. בין אם יש לכם נגע של נמלים, ג'וקים, עכבישים או אפילו מכרסמים, דויטש ובניו יוכלו  לחסל אותם ביעילות. 

הנוסחה העוצמתית שלנו מכילה מרכיבים טבעיים המכוונים באופן ספציפי למזיקים תוך שהם בטוחים לשימוש בסביבת בני אדם וחיות מחמד.

אחד היתרונות המרכזיים של הדברת דויטש ובניו הוא ההשפעה  שלה. לאחר היישום ההדברה הבטוחה ממשיכה לספק הגנה ארוכת טווח מפני מזיקים ומבטיחה שהם לא יחזרו לבית או לעסק שלכם. זה חוסך ממכם  את הטרחה וההוצאות של התמודדות עם נגיעות חוזרות ונשנות.

✅ מאפייני בטיחות הדברה בטוחה :

הדברה בטוחה של דויטש ובניו  תוכננה תוך התחשבות בבטיחות בני האדם והסביבה כאחד. בנוסף, חברת ההדברה דויטש ובניו אינה משאירה אחריה שאריות  לאחר הטיפול. משמעות הדבר היא שאתם יכולים להשתמש בהדברה  בבטחה בכל אזור בבית או במשרד שלך מבלי לדאוג לגבי השפעות בריאותיות שליליות עתידיות.

✅הדברה בטוחה לטווח ארוך :

 הדברה בטוחה היא היבט חיוני של מרחב מחיה נקי והיגייני. אחד המאפיינים החשובים של הדברה בטוחה הוא ההשפעה ארוכת הטווח שהיא מספקת. עם הגנה מלאה המבטיחה  שהמזיקים  לא יחזרו לפלוש למרחב המחיה שלך. זה גם חוסך לכם כסף בטווח הארוך מכיוון שלא תצטרכו להתמודד עם מזיקים בתדירות גבוהה. חשוב לתעדף אמצעי הדברה בטוחים כדי לקדם סביבת חיים בריאה עבורכם ועבור יקיריכם.

 

הדברה בטוחה | שאלות תשובות

חומרי הדברה מסורתיים עלולים לפגוע לא רק במזיקים אלא גם בסביבה ובבעלי החיים החיים בה. מוצרי הדברה בטוחים, לעומת זאת, מנוסחים כדי להתמקד במזיקים ספציפיים מבלי להשפיע על אורגניזמים חיים אחרים. על ידי בחירת מוצר הדברה בטוח, אתם לא רק מגנים על חיות המחמד שלכם ועל הסביבה, אלא גם מבטיחים את בטיחות משפחתכם ויקיריכם.

בהחלט. מוצרי הדברה בטוחים מנוסחים להיות יעילים בדיוק כמו אלה המסורתיים, אך ללא תופעות הלוואי המזיקות. הם משתמשים במרכיבים טבעיים המיועדים במיוחד למזיקים, ומבטיחים שהם יחוסלו מבלי לפגוע באורגניזמים חיים אחרים. למעשה, חלק ממוצרי ההדברה הבטוחים נמצאו יעילים אף יותר ממוצרים מסורתיים.

חפשו מוצרים שאושרו על ידי ארגונים מכובדים וסמכותיים לדוגמא 

  • עבודה על-פי תו תקן ISO 9001:2008
  • היתר לסימון עץ על-פי תקן ISPM 15, מס' הסמכה IL-008 – מטעם השירותים להגנת הצומח ולביקורת הפועלים במסגרת משרד החקלאות

אישורים אלה מבטיחים כי המוצר נבדק ביסודיות ועומד בתקני בטיחות מחמירים.

דויטש ובניו בעלי היתרים אלו .

כאשר מדובר בהדברה בבתים עם תינוקות או ילדים קטנים, יש חשיבות עליונה להבטחת בטיחותם. לתינוקות יש מערכת חיסונית עדינה והם פגיעים יותר לסיכונים הפוטנציאליים הקשורים לחומרי הדברה מזיקים. לכן, חשוב להשתמש בשיטת הדברה בטוחה שתחסל ביעילות את המזיקים מבלי להוות סכנה לקטנטנים.

הדברה בטוחה 2

להצעת מחיר – השאירו פרטים!

תפריט נגישות