דויטש ובניו הדברה בע"מ
הדברת מזיקים

התקשרו עכשיו

073-7575947

חברת הדברה בתל אביב
הדברת מזיקים

הדברה ירוקה

מחפשים הדברה ירוקה? הגעתם למקום הנכון!
✔️דויטש ובניו מתמחים בהדברה ירוקה
✔️ותק וניסיון מ1965
✔️אחריות לכל הדברה
✔️שירות בפריסה ארצית
✔️מדבירים מקצועיים ומוסמכים
✔️ חומרים ידידותיים לסביבה
✔️ אלפי לקוחות ממליצים ומרוצים

נשמח לעמוד לשירותכם – לקבלת הצעת מחיר ו5% הנחה

הדברה ירוקה

מה זה הדברה ירוקה?

בעבר היה נהוג לעשות שימוש ברעלים בכמויות גדולות כדי להרחיק את המזיקים. כיום המודעות לנזקים הסביבתיים שהדברה זו גורמת, אילצו מומחים להמציא אלטרנטיבות ירוקות שהן תחליפים ידידותיים להרחקת מזיקים. הדברה ירוקה נקראת גם הדברה אורגנית מבוססת בעיקר על הרחקת המזיקים משטח לא רצוי באמצעות הדברה אלקטרונית או על ידי חומרים שהם מרחיקים את המזיק באמצעות פיתיונות צמחיים טבעיים ועוד..

ההדברה הירוקה מאפשרת באמצעות חומרים ושיטות מתקדמות למזער את הסיכון הבריאותי. כך, חקלאי אשר עשה שימוש בהדברה ירוקה יוכל להיכנס לאזור המרוסס כעבור שעה בלבד, ובית אשר בוצעה בו הדברת מזיקים ירוקה יוכל לחזור לשימוש (לאחר שטיפה) כבר לאחר שעה אחת

איך מבצעים הדברה ירוקה?

פוגשים את המזיקים בבית, בגינה או בבית העסק. מבצעים ניקיון יסודי של השטח, כי ידוע שמזיקים אוהבים פירורים. מתקשרים לדויטש ובניו – המומחים בהדברת מזיקים.

איך נדע שאכן הזמנו מדביר ירוק?

  • לא כל אדם שמכנה עצמו מדביר, אכן קיבל הסכמה וחשוב לוודא את זה בטרם יתחיל את עבודתו.
  • בדקו שיש לחברת ההדברה היתר ורישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה ובקשו לראות את המוצרים שלהם. במידה והמוצרים שעימם הם עושים שימוש מזהירים מפני רעלים, זה יעיד על כך שהם עושים שימוש ברעלים.
  • בנוסף, חפשו המלצות שקיבלו מלקוחות שלהם.

מחיר הדברה ירוקה

כמה עולה הדברה ירוקה? היום יש לא מעט חברות הדברה שמציעות הדברה ירוקה בכפול מהמחיר של רגילה – חשוב לא לפנות אליהן בכלל, שכן יש איסור לבצע הדברה רגילה ולכן אין כל הבדל בין השניים. חברת הדברה מקצועית שעובדת לפי הנחיות משרד הבריאות, מבצעת רק הדברה אורגנית ואין צורך להוסיף כסף על שירות זה והמחיר הוא סטנדרטי למדי.

איזה אפשרויות הדברה ירוקה קיימות?

  • ריסוס חומרי הדברה ירוקים – שימוש בחומרים שפוגעים במזיקים בלבד ולא בסביבה ו/או בחיות המחמד.
  • לכידת מזיקים – כשמדובר במזיקים גדולים כמו עכברים, חולדות או נחשים, אפשר להציב מלכודות מתאימות בשטח ולהרחיק אותם מהמקום מבלי לפגוע בהם.
  • הדברה אלקטרונית – שימוש במכשירים מיוחדים הפולטים צלילים שגורמים למזיקים להתרחק מהמקום ולא לחזור.
  • הדברה ביולוגית – שימוש בבעלי חיים שהם האויבים הטבעיים של המזיקים הקיימים. דוגמא לכך היא שימוש בתנשמות (סוג של ינשוף) להדברת מכרסמים. התנשמת הינה עוף דורס וטורף אשר התפתח לציד עכברים במשך אלפי שנים, עד שהגיע לרמת יעילות מקסימלית. השימוש בהדברה ביולוגית הינו למעשה חסר "חתימה" סביבתית כגון זיהום, ומאפשר שליטה על המזיקים ללא פגיעה בעולם החי, אלא תוך ניצולו.

כל השיטות שנכללות תחת הקטגוריה הדברה ירוקה או הדברה אורגנית הן טובות ויעילות, ומתבצעות באמצעות החומרים הטובים ביותר הקיימים היום בתחום והמאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה ועל ידי משרד הבריאות. לאחר שתיבחר השיטה להדברת המזיקים, יתחילו המדבירים בעבודה ויספקו לכם את כל ההנחיות להתנהגות לאחר סיום ההדברה.

בסיום העבודה תינתן לכם תעודת אחריות, המבטיחה לכם שבמידה וחללה המזיקים חוזרים – נגיע אליכם שוב ונשלים את העבודה, כדי שתוכלו לישון בשקט.

חשוב לדעת:
הדברה ירוקה או הדברה אורגנית היא הדברה שחייבת להתבצע על ידי מדבירים מקצועיים בלבד, אשר ידעו בדיוק מהי הכמות הדרושה להדברת המזיקים שנמצאים אצלכם, ומהי הדרך הטובה ביותר להבטיח, ככל שרק ניתן, שהם יורחקו מהבית או מבית העסק שלכם למשך תקופה ארוכה.

בביצוע הדברה ירוקה, ישנה חשיבות רבה למקצועיות חברת ההדברה. מדבירים ירוקים לכאורה, עשויים לחפף בהדברה הפיזיקלית, ולפצות על כך בשימוש בכמויות ענק של חומרי הדברה טבעיים אמנם, אך עדיין מזיקים. חברת דויטש ובניו בע"מ היא חברת הדברה ירוקה אמינה ואידיאולוגית, אשר מעניקה פתרון הדברה מושלם, ירוק ובריאותי.

דויטש מבצעים הדברה ירוקה בכל הארץ: הדברה בתל אביב , הדברה באשדוד, הדברה בחיפה  ועוד …

להצעת מחיר – השאירו פרטים!

תפריט נגישות