דויטש ובניו הדברה בע"מ
הדברת מזיקים

התקשרו עכשיו

073-7575947

חברת הדברה בתל אביב
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הדברת מזיקים

הדברת חולדות

החולדות הן אחת מהמכרסמים החכמים והמסוכנים לבריאות האדם ולציוד, הן מכרסמות כל דבר ונושאות מחלות וזיהומים.
בין חומרת הנזק שגורמות החולדות: קריעת שקי מזון, כרסום כבלי מתח ותקשורת והעברת מחלות. כושר ההישרדות הגבוה שלהן, קצב הריבוי המרשים ויכולת הטיפוס שלהן הופכים אותן לאויב מר וערמומי גם בעידן המודרני.

הדברת חולדות

החולדה, מפגע תברואתי מסוכן

החולדות, המכונות לפעמים "עכברושים", נודדות במערכות הביוב שלנו ומושכות איתן הפרשות אנושיות המזהמות כל מקום אליו הן מגיעות. החולדות מפיצות, בין השאר, מחלות טפילים כמו קדחת הבהרות אשר עלולות להסתיים באשפוז ואפילו במוות. גם מחלות קשות המוכרות לנו מהעבר, כמו דבר ואבעבועות שחורות, הופצו על ידי החולדות. כיום עומדות לרשותנו דרכים רבות להתגונן מן החולדות: הדברה, לכידה והרחקה. אנחנו בדויטצ' ובניו עושים שימוש במגוון אמצעים על מנת להרחיק את החולדות.

הדברת חולדות - שיטות טיפול ומניעה

מניעה והרחקה – מניעת גישה של החולדות לאזורים בהם נמצא מזון על ידי איטום הולם למקום המועד לפורענות, כמו מזווה או מחסן. הרחקת חולדות מהאזור באמצעות שימוש בפחי אשפה בלתי חדירים. שימוש בציוד אלקטרוני המשדר ויברציות של גלי קול בתדר גבוה המרתיע את החולדות אך אינו נשמע על ידי האוזן האנושית. אפילו חתולים יכולים לסייע למשימה. לא כולם אוהבי חתולים אבל אלו מאוד מועילים בלכידת החולדות, בהרתעה ובהרחקה שלהן.

הדברה אקולוגית – המעבר לשימוש באסטרטגיות שאינן מזיקות לסביבה תקף גם בכל הנוגע אל הדברת חולדות. פתרון יעיל – ללא שימוש ברעלים – הינו הטמנת מלכודות פיתיון. אלו הן מלכודות ידידותיות המאפשרות שחרור של החולדה בשטח פתוח או מלכודות המחסלות את החולדות באמצעות קפיץ או חשמול ומונעות מהן סבל במותן. יש לציין בהקשר זה את מלכודות הדבק, שאינן מומלצות לשימוש מפאת שיקולי צער בעלי חיים.

הדברה כימית – את כופתאות המזון הרעילות האלה אפשר למצוא בכל מקום; מחנויות לכלי עבודה ועד רשתות השיווק. זהו אכן פתרון יעיל, אולם החולדות המורעלות מהוות מזון לחיות אחרות ובכך מרעילות חיות נוספות בשרשרת המזון, כמו תנשמות ונחשים. נוסף על כך, גוויית חולדה שמצאה את מותה במסתור מאחורי קירות או במחילה שהגישה אליהם קשר, תפיץ ריח בלתי נעים ותהווה מקור להפצת מחלות.
הדברת חולדות זה עסק לבעלי ניסיון! התקשר אלינו עכשיו בשיחת חינם 073-7575947 ונשמח לייעץ לך כיצד להתמודד עם החולדות. באפשרותך גם להשאיר פרטי קשר באתר ואנו נשוב אליך בהקדם עם פתרון במחיר הוגן, שירחיק ממך את החולדות.
יש להקפיד לשמור על לוח הזמנים של ההדברה שכן ביצועה בשלבים מאוחרים יותר יגרום לזחלים למות וליפול מהעץ ולפזר את שערותיהם הצורבות בכל עבר. בנוסף, ניתן להדביר את המזיק גם באמצעות קיצוץ הקינים או להדביר את העץ ללא שימוש בקידוח.

דויטש ובניו הינה חברת הדברה וותיקה ומקצועית עם מעל 45 שנות ניסיון! אנו עושים שימוש בחומרים האיכותיים והבטוחים ביותר שקיימים כיום בשוק ונשמח לעמוד לשירותכם מתי שתצטרכו.

להצעת מחיר – השאירו פרטים!

תפריט נגישות