דויטש ובניו הדברה בע"מ
הדברת מזיקים

התקשרו עכשיו

073-7575947

חברת הדברה בתל אביב
הדברת מזיקים

הדברת נדלים (מרבה רגליים)

נדלים הם בעלי חיים אשר משתייכים למשפחת פרוקי הרגליים. הם נעים במהירות וניזונים מחרקים. חלק מהזנים המשתייכים למשפחה זו הם ארסיים, אך רובם אינם מסוכנים לבני אדם. מבנה גופם המיוחד גורם להם להיות קלי משקל ולנוע במהירות, אך יחד עם זאת, להתייבש מהר, לכן נוכחותם אינה נפוצה בבתי מגורים. הדברת מרבה רגליים נדרשת כאשר כן פלש גורם לא רצוי זה לבית או כשנוכחותו בחצר היא תדירה ומפריעה לאורח החיים התקין של בעליה.

ראיתי נדל – מה לעשות?

לנדל מראה שממנו לא ניתן להתעלם והוא מיד מעלה תחושות סלידה קשות. בשילוב העובדה שהוא יכול להיות ארסי ועקיצותיו עלולות לגרום להתנפחויות ולמצבי אלרגיה אחרים אצל מבוגרים ובעיקר אצל ילדים, הרי שיש לטפל במפגע זה ובהקדם. ריסוס נגד נדלים כולל לא רק שימוש בחומרים שונים אשר ימנעו את ההתרבות של הנדל בסביבת המגורים, אלא אף את הרחקתו מראש. ברשתות השיווק ניתן למצוא מגוון רחב של חומרים לביצוע הדברה עצמית כנגד חרקים ברחבי הבית והגינה, אך בכל הקשור לנדלים, אין חומר ריסוס נגד נדלים, ולכן יש לפנות לחברת הדברה בהתאם. על חברה כזו לפעול לפי היתר מיוחד כך שהחומרים אכן יהיו רעילים עבור הנדלים, אך בטיחותיים לבני אדם, קל וחומר כאשר יש בבית ילדים ואפילו חיות מחמד. כאשר מוצאים מרבה רגליים בבית או בחצר, גם אם הורגים אותם, יש לשמור אותם בצד כך שהמדביר יזהה את סוג הנדל, יבדוק אם הוא ארסי, היכן זן זה נוהג להסתתר וכדומה.

הדברת נדלים

מתי מומלץ לבצע הדברת נדלים?

נדלים הם יצורים שאוהבים לחות. העור שלהם מאבד מים רבים לטובת הסביבה כך שתנאי אקלים יבשים מדי פוגעים בהם. מסיבה זו בקיץ יבלו הנדלים את רוב שעות היום והלילה כשהם מחופרים באדמה וימעיטו ביציאה משם. בחורף הנדלים משגשגים הרבה יותר, נוטים לעזוב את הקנים שלהם לתקופות זמן ארוכות יותר וקצב התרבותם גבוה. מסיבה זו כדאי לבצע ריסוס נגד נדלים דווקא בעונת החורף, אך גם בעונת הקיץ, אם הבחנתם בריכוז גבוה מדי שלהם בבית או בגינה.

לפרטים והצעת מחיר להדברת נדלים חייגו עכשיו:
073-7575947

להצעת מחיר – השאירו פרטים!

תפריט נגישות