דויטש ובניו הדברה בע"מ
הדברת מזיקים

התקשרו עכשיו

073-7575947

חברת הדברה בתל אביב
הדברת מזיקים

הדברת נמלים

סובלים מנמלים בבית? בגינה? כל הטיפים להדברת נמלים לא עוזרים? טלפון אחד לדויטש ובניו והשטח נשאר נקי מנמלים!

✔️מבלי להזיז דבר
✔️ללא סגירת חלונות
✔️בלי נזק לצמחים ושטיחים
✔️ ניתן לשטוף את הבית אחרי שעה
✔️חומרי הדברה ברשיון משרד הבריאות -ידידותיים לסביבה
✔️אחריות לכל הדברה

נמלים הן יצורים שלפעמים נדמה שנמצאים בכל מקום. הן נמצאות בחצר ובמרפסת, אבל הן נמצאות גם בבית – בארונות, בחדרי האמבטיה וגם בחדרים. זה קורה הרבה פעמים בחורף, כשנמלים רוצות לתפוס מחסה מפני הקור והגשמים, אבל זה קורה גם בקיץ – כשהן מחפשות לעצמן אוכל ומקום מסתור מהחום. בקיצור – נמלים בבית ובכל מקום אחר – אפשר למצוא לאורך כל השנה ואם להיות עדינים – זה לא כל כך נעים.

הדברת נמלים

איך מבצעים הדברת נמלים?

ניתן לבצע הדברת נמלים באופן עצמאי ללא הזמנה של חברת הדברה. יש היום על המדפים בכל רשתות השיווק הרבה מאוד תרסיסי הדברה המיועדים להדברה נגד נמלים, ולתקופה קצרה הם יכולים להיות בהחלט פתרון יעיל. למרות זאת – צריך לקחת בחשבון, שחומרים אלה משפיעים לטווח קצר במיוחד, ושכבר לאחר כמה שבועות אפשר לחזור ולראות נמלים מסתובבות. מה שעוד צריך לקחת בחשבון הוא, שחומרים אלה שנמכרים על המדף לא מסוגלים לחדור לתוך משקופים או לאתר את הקנים החבויים של הנמלים, ולכן, בסופו של דבר, יכולים להיות בכלל לא יעילים.

ניתן לבצע גם להדביר נמלים טבעית וזאת באמצעות חומרים טבעיים שנמלים לא אוהבות. אם הדרך הטבעית מדברת אליכם יותר, אתם יכולים לנסות לפזר במוקדי הקינון של הנמלים עלי נענע שידועים כדבר שנמלים מאוד לא אוהבות, ואתם יכולים גם לשטוף את הרצפה באמצעות חומץ שאליו תטפטפו כמה טיפות של שמן אתרי בריח מנטה. זה בדרך כלל עוזר, משום שנמלים לא אוהבות ריח מנטה, ואם הן מריחות אותו הן בדרך כלל הולכות ולא חוזרות יותר.

נמלים הנפוצים בישראל וכיצד ניתן לזהות אותם

סוג הנמלהאיך מזהים אותהמאפיינים
נמלת קציר שחורהנמלים שחורות המגיעות בגדלים שונים – בין 4 ל-10 מילימטר.
מדובר בסוג הנמלים הנפוץ ביותר בישראל.
הן פעילות בעיקר בעונת הקיץ.
נמלים מהסוג הזה נוטות להישאר באותו הקן במשך שנים רבות ובניגוד לנמלים אחרות, הן לא נוטות לנדוד ממקום למקום. מהסיבה הזאת, הקנים שלהם הינם גדולים במיוחד.
נמלת אשמדובר בנמלים אשר לרוב תהיינה קטנות במיוחד (מילימטר וחצי לכל היותר) ולכן הן כמעט ואינן נראות. צבען חום אדמדם. הן נעות לרוב בשורות וכך למעשה ניתן להבחין בהן. נמלת אש נחשבת למין פולש. מדובר בנמלה עוקצת (ומכאן גם מגיעה שמה, מכיוון שעקיצתה כואבת כמו אש). היא נמשכת בעיקר למקומות עם לחות כמו המטבח והמקלחת.
אצנית צהובהנמלה בעלת רגליים ארוכות ומחושים ארוכים. הגוף והראש שלה הינה בצבע חום והרגליים שלה צהובים.אצנית צהובה מתאפיינת בתנועה מהירה במיוחד. כל נמלה מתנהלת כבודדת. נמלים מהסוג הזה פעילות בעיקר בחודשי הקיץ.
היא חיה מתחת למרצפות וניתן להבחין בה בעיקר בחדרי האמבטיה ובמטבחים
 

כמה עולה הדברת נמלים?

טווח המחירים של הדברת נמלים הינו רחב והוא יכול לנוע בין 350 ₪ ולהגיע גם ל-800 ₪ ויותר. מחיר ההדברה מושפע מקשת רחבה של פרמטרים ובין היתר: גודלו של הבית ומספר החדרים – ככל שהבית יותר גדול כך מחיר ההדברה יהיה גבוה יותר. במקרים בהם ההדברה אמורה להתבצע גם בחצר או בגינה, מדובר בעבודה מורכבת יותר ולכן, גם המחיר שלה יהיה גבוה יותר בהתאמה.

למה חשוב לעשות הדברה נגד נמלים לפני הקיץ?

נמלים מתחילות להופיע לרוב בעונת האביב – כאשר, בחורף כמעט ולא ניתן למצוא אותן, מכיוון שזאת תקופת הקינון שלהם, מתחת לפני האדמה. מהסיבה הזאת, חשוב "להקדים תרופה למכה" ולבצע הדברה כבר לפני עונת האביב, לפני שהן יספיקו להופיע – וכידוע כאשר הנמלים מופיעות הן לרוב עושות זאת בשיירות גדולות.

האם יש הבדל בין הדברת נמלים גדולות לקטנות?

קיימים מגוון רחב של סוגי נמלים המצויות בישראל. ההבדלים ביניהם יכולים לבוא לידי ביטוי גם בגדלים. אין הבדל בין שיטות ההדברה האפקטיביות לנמלים קטנות לאלה האפקטיביות לנמלים גדולות. ברוב המקרים, הנמלים הנפוצות בתוך הבית הן הקטנות.

איך להיפטר מנמלים בבית בשיטות ביתיות?

ניתן למצוא לא מעט מוצרי הדברה נגד נמלים המיועדים לשימוש הביתי ובין היתר: תרסיסים, פיתיונות וחומרים שונים.
מעבר לכך, יש גם "תרופות סבתא" שיש אומרים שהן יעילות להדברה ובין היתר: מקל קינמון, חומץ, קפה שחור ונענע.

מה מושך נמלים לבית?

נמלים מגיעות לבתים במסגרת החיפושים שלהן אחרי מזון. הסיבה בה הן מגיעות לבית מסוים היא רנדומאלית ותלויה בנמלה המלכה ובמושבה שהיא קבעה לעצמה.
בעונת האביב הנמלים עולות ממתחת לאדמה (שם הן נמצאות בחורף) אל מעל פני האדמה, בחיפוש אחר מקומות מתאימים להקמת קינים.

איך מבדילים בין נמלה לטרמיט?

ההבדלים בין נמלה לטרמיט באים לידי ביטוי קודם כל בצבע – כאשר, צבעו של הטרמיט הינו בהיר וצבעה של הנמלה היה לרוב כהה. ההבדלים באים לידי ביטוי גם במבנה הגוף כאשר אצל הנמלה יש חלוקה ברורה בין החלק של החזה לזה של הבטן ולעומת זאת, בגוף הטרמיט אין חלוקה שכזאת.

לכמה זמן מספיקה ההדברה?

האפקטיביות של הדברת נמלים מקצועית תהיה ברוב המקרים לתקופה של כשנה (בממוצע) – כאשר, בכל שנה לקראת עונת האביב, מומלץ להזמין שירותי הדברה.

הדברת נמלים מקצועית

למרות שיש שיטות לבצע הדברת נמלים באופן עצמאי, הרי שאם רוצים להשיג תוצאות יעילות לאורך זמן – יש לפנות לחברת הדברות שמתמחה בתחום. חברה כזאת מחזיקה בחומרים חזקים יותר, שמשפיעים לאורך זמן ומבטיחים שהנמלים לא יגיעו למקום לפחות במשך שנה.

מחפשים הדברה נגד נמלים? דויטש ובניו לשירותכם!

דויטש ובניו מתמחה בהדברת נמלים ומבצעת את העבודה תוך שימוש בחומרי ההדברה היעילים ביותר שקיימים – כולם בעלי תו תקן. צוות המדבירים שלנו מונה מדבירים מוסמכים בלבד, ומספקת תעודת אחריות על העבודה, כך שאתם יכולים להזמין שירות נוסף אם לאחר סיום העבודה תפגשו נמלה.

להצעת מחיר – השאירו פרטים!

תפריט נגישות