דויטש ובניו הדברה בע"מ
הדברת מזיקים

התקשרו עכשיו

073-7575947

חברת הדברה בתל אביב
הדברת מזיקים

הדברת עכברים

הבתים שלנו כיום אינם בנויים בצורה אשר מונעת לחלוטין את חדירת האורח הבלתי רצוי בעליל, העכבר. מדובר בבעל חיים אשר מעביר מחלות לאדם הן באמצעות מגע עם הצואה שלו והן במגע ישיר כגון נשיכות. מרגע שחדר עכבר למבנה, קשה מאוד לתפוס אותו באמצעים הרגילים ולכן יש להזמין הדברת עכברים בבית מיד כשעולה החשד לכך.

באיזה אופציות הדברה ניתן להשתמש בבית?

העכברים יימצאו תמיד היכן שנמצאים בני האדם. בעלי חיים אלו ניזונים משאריות אשפה וצמחים שונים ויכולתם הפיזית בטיפוס ובריצה ראויה לשבח. ישנן מספר שיטות להרחקתם מסביבת מחייתנו כאשר יש להבחין בין הדברת עכברים אשר חדרו לתוך מבנה מסוים (בית מגורים, מבואות כניסה לבתי דירות, מחסנים וכדומה) לבין הדברה בשטח פתוח. בכל מה שקשור למרחב הביתי, חל איסור להשתמש באמצעים אשר כוללים פתיונות מורעלים מכיוון שחומרים אלו רעילים ביותר עבור האדם.

הדברת עכברים?

באיזה אופציות הדברה ניתן להשתמש בבית?

  • מלכודות דבק – מלכודות אלו כוללות משטח דביק ביותר עליו המדביר מניח את הפתיון. מרגע שהעכבר עולה על המלכודת הוא נתפס בחוזקה בדבק ומנוטרל. יש לציין שמלכודות אלו פחות מומלצות מטעמי צער בעלי חיים.
  • מלכודות קפיץ – מזמינות את העכבר לאכול את הפתיון, המחובר לחוט וקפיץ. תנועת הפתיון גורמת לסגירת העכבר בתוך המלכודת, כך שאפשר לשחררו בחזרה לאוויר הפתוח.
  • הדברה אלקטרונית – מכשיר אשר מפיץ גלי קול בתדירות שאינה נסבלת לאוזניהם של העכברים. פתיחת דלת או חלון יאפשרו לעכבר לנוס מהמקום כל עוד נפשו בו.

ניתן לראות כי שיטות ההדברה המגוונות בתוך הבית מתאימות גם לאידיאולוגיות ולתפישות עולם שונות – מלכודות הדבק גורמות ברוב המקרים למותם של הנלכדים בהן ואילו שאר האמצעים לא. במרחב הפתוח קיים היתר לשימוש בפתיונות מורעלים אך חשוב ביותר לפזר אותם ביעילות ובאופן נסתר מעיניהם של ילדים.

הדברה מניעתית כנגד עכברים

הדברת עכברים בבית אינה מחייבת טיפול במפגע קיים. ניתן לבצע הדברת מזיקים מושכלת כדי למנוע את הופעתם בסביבת המחייה שלנו מלכתחילה. תהליך זה כולל את איטום הבית והמבנה, ניכוש עשבייה וטיפול במקומות מסתור אפשריים. כמו כן, ניתן להשתמש בחומרי הדברה כימיים (פתיונות מורעלים) כל עוד הדבר מבוצע על ידי חברת הדברה מקצועית אשר פועלת לפי היתר.

להצעת מחיר – השאירו פרטים!

תפריט נגישות