דויטש ובניו הדברה בע"מ
הדברת מזיקים

התקשרו עכשיו

073-7575947

חברת הדברה בתל אביב
הדברת מזיקים

הכן את ביתך לקיץ

לפני שמגיעה העונה החמה ואיתה שפע של יצורים קטנים ומציקים שחודרים אל החיים הפרטיים שלנו, וכמובן אל תוך הבית, כל משפחה בוחנת את הדרך הטובה ביותר להכין את ביתה לקיץ. בין אם מדובר בהדברה כימית ובין אם בהדברה ביולוגית, בהדברה טבעית ועצמאית או בהדברה באמצעות מדביר, נסקור במאמר שלפניכם כמה נקודות חשובות להתייחסות לנושא:

הדברת חולדות

מהו הזמן הטוב ביותר להדברה?

עונת החרקים הגדולה מתחילה עם בוא האביב, כבר בתחילת אפריל אפשר להתחיל להרגיש את עקיצותיהם של היתושים בלילות, את זמזומי הזבובים בימים, ואת צעדיהם של הג'וקים בכל שעות היממה. בעונת החורף, שבה אנו סובלים פחות מתסמינים טורדניים של מזיקים כאלה ואחרים, הדברת מזיקים אינה נחוצה. הזמן הטוב ביותר להדביר את ביתכם הוא לפני הופעתם של המזיקים, בטרם הצליחו לבסס קנים ולהטיל ביצים, כלומר בחודשי מרץ – אפריל.

הדברת מזיקים כימית או ביולוגית?

המודעות לאיכות הסביבה החלה לפקוד את כל תחומי החיים בשנים האחרונות, גם את תחום הדברת המזיקים. כתחליף לשיטה הכימית שמהווה סיכון לתושבי הבית וגם לסביבה עצמה, צצות בכל יום שיטות להדברה ירוקה שעושות את העבודה בצורה טובה מבלי לפגוע בבריאותם של תושבי הבית או באיכות האוויר בשכונת מגוריכם. שיטות מסוימות משתמשות ברעלים ידידותיים לסביבה, ושיטות אחרות משתמשות באויבים טבעיים של החרקים הנמצאים בביתכם כמו לטאות וחתולים.

האם ניתן לעשות בעצמנו או שכדאי לקרוא למדביר?

אם הבית שלכם מוגן היטב מפני חרקים ומזיקים, ייתכן שריסוס תקופתי פשוט במקומות חשוכים ונסתרים מספיק ואין צורך להזמין הדברה מקצועית. אם אתם מדבירים בעצמכם, כדאי לבצע ריסוס ביתי בכל שבוע–שבועיים, ולכסות אזורים חשוכים שבהם יש סכנה להטלת ביצי מזיקים כמו המחסן, המזווים, פינות חשוכות שהגישה אליהן קשה ועוד.

ומה קורה אם כבר הגיע הקיץ?

אף פעם לא מאוחר מדי לבצע הדברת מזיקים בבית שלכם! גם אם החרקים והמזיקים תוקפים אתכם ואת דיירי ביתכם במלוא העוצמה, כל שעליכם לעשות הוא לקרוא למדביר מקצועי שידע לפתור את הבעיה מהשורש, גם אם נראה שכבר מאוחר מדי ושלל המזיקים השתלטו על הבית ועל החיים שלכם.
חברת דויטש ובניו מדבירים מקצועיים בע"מ היא אחת החברות הותיקות והמקצועיות בתחום ההדברה בישראל. אם אתם ערים לסכנות הבטיחותיות ומחפשים מדביר מקצועי, מוסמך ואחראי – פנו לדויטש ובניו!

להצעת מחיר – השאירו פרטים!

תפריט נגישות