דויטש ובניו הדברה בע"מ
הדברת מזיקים

התקשרו עכשיו

073-7575947

חברת הדברה בתל אביב
הדברת מזיקים

הרחקת יונים

כשהיונים הופכות להיות מסמל השלום למטרד אמיתי, ולא נותנים לכם לקיים אורח חיים איכותי – אתם צריכים שירותי הרחקת יונים מקצועיים, שיאפשרו לכם לחזור במהרה לשגרת החיים.

דויטש ובניו מתמחה בתחום של הרחקת יונים, ותדאג לטפל במטרד ולאפשר לכם לשפר את איכות החיים.

הרחקת יונים

כיצד מבצעים הרחקת יונים?

יש כמה וכמה שיטות לביצוע הרחקת יונים שמבטיחה הרחקה שלהן לאורך זמן:

  • דוקרנים – הצבת דוקרנים על גג המבנה ו/או על אדני החלונות – בכל המקומות בהם היונים נוהגות לעמוד. הדוקרנים הללו לא מאפשרים ליונים לעמוד במקומות הללו ומאלצים אותן לעוף ולמצוא לעצמן מקום אחר לקנן. חשוב לדעת שהיום ניתן להשיג דוקרני פלסטיק ודוקרני נירוסטה, כאשר הפלסטיק הם אמנם זולים יותר אבל הרבה פעמים גם פחות יעילים – כי יש יונים שמצליחות לעמוד על המשטח גם כשיש עליו דוקרנים. דוקרני הנירוסטה לעומת זאת ממש חוסמות ליונים את האפשרות לעמוד על המשטח, ולכן נחשבים כטובים ויעילים הרבה יותר.
  • רשתות – רשתות מותקנות ברוב המקרים במסתורי כביסה, וכך מונעות מהיונים את הכניסה. מכיוון שמסתורי הכביסה הם המקומות שבהם היונים בדרך כלל מקננות, הרי שכשהן לא יכולות להיכנס אל מסתור הכביסה הן גם לא יכולות לקנן.
  • קפיץ – ישנם קפיצים מיוחדים המתאימים במיוחד להתקנה על גגות רעפים. הקפיצים לא נותנים ליונים לעמוד על הגג, שכן ברגע שהן נוחתות עליהם הם קופצות ביחד איתם.
    הרחקת יונים אלקטרונית – השמעת רעש בתדרים שרק היונים יכולות לשמוע. רעשים אלה מהווים מטרד עבורן, והן אמורות להתרחק מהמקום לאורך זמן.
  • דחלילים – ניתן להציב דחלילים בצורת יונים על הגג, וכך כביכול לסמן ליונים שיש כבר "בעל בית" לטריטוריה הזאת. אמנם יונים הן בעלי חיים שבהחלט מסמנות טריטוריה והן גם לא מאוד חכמות, אבל אפילו הן יכולות להבין שאם היונה המוזרה הזאת לא זזה ונשארת תמיד באותו מקום ובאותה תנוחה – היא כנראה לא מהווה איום אמיתי. לאור זאת, שיטה זאת יכולה אולי להיות פתרון זמני, אבל נדמה שאם רוצים להיפטר מהמטרד באמת – צריך לבחור בדרך אחרת.

דויטש ובניו – הרחקת יונים מקצועית

דויטש ובניו מתמחה בהדברת כל המזיקים והרחקת יונים. ברשות החברה כל האמצעים האיכותיים ביותר שבאמת מספקים תוצאות, וגורמים ליונים להתרחק מהמקום ובדרך כלל גם לא לחזור. ברשותנו דוקרני נירוסטה איכותיים, רשתות לבנות ושקופות, קפיצים, מכשירים אולטרסוניים ועוד – ואנחנו דואגים לבחור בפתרון המתאים לשטח ולהעדפות האישיות שלכם.

להצעת מחיר – השאירו פרטים!

תפריט נגישות