דויטש ובניו הדברה בע"מ
הדברת מזיקים

התקשרו עכשיו

073-7575947

חברת הדברה בתל אביב
הדברת מזיקים

הבטיחות והחוקיות של חומרי הדברה

שימוש בחומרי הדברה לא חוקיים עלול לגרום לסכנת חיים

זו איננה סתם סיסמא ריקה מתוכן או אזהרה מחמירה – שימוש לא אחראי בחומרי הדברה לא חוקיים עלול לגרום לסכנת חיים אמיתית. חשיפה לא מבוקרת לחומרי הדברה חקלאיים או רפואיים עלולה לגרום לתופעות לוואי בריאותיות חמורות, החל מכאבי ראש וקשיי נשימה, וכלה בהרעלה של ממש, סכנת חנק או מוות. כדי למנוע את החשיפה לחומרים שכאלה, יש להקפיד לעשות שימוש אך ורק בחומרי הדברה חוקיים בכל עבודת הדברה שאתם מבצעים (או שוכרים בעל מקצוע שיבצעה עבורכם). היכרות מבעוד מועד עם מספר עקרונות מפתח בתחום בטיחות חומרי ההגברה תוכל לעזור להציל חיים.

הבטיחות בשימוש חומרי הדברה

כיצד להבטיח שימוש חוקי ובטוח בחומרי הדברה?

  • רכישת חומר ההדברה רק ממקור מוסמך לשיווק – בשנה האחרונה נחשף בתקשורת כיצד כל אזרח יכול למעשה לרכוש חומרי הדברה רעילים ומסוכנים, שכן השיווק שלהם איננו נתון תחת פיקוח. כדי להימנע ממצבים שכאלה, כדאי לרכוש את חומרי ההדברה בהם אתם מעוניינים אך ורק ממקור מוסמך ואמין אשר משווק חומרי הדברה חוקיים. במידה ויש לכם ספק כלשהו במידת מהימנותו של מקור חומר ההדברה, עדיף לנקוט משנה זהירות ולא לעשות בו שימוש.
  • ביצוע עבודת ההדברה בידי צוות מנוסה – צוותי הדברה של חברות מקצועיות הנם בעלי ניסיון ארוך שנים בביצוע עבודות הדברה, ועושים שימוש אך ורק בחומרי הדברה חוקיים. יתרה מכך, עבודות ההדברה של צוותים אלו מתבצעות בהתאם לכל הוראות הבטיחות הרלוונטיות, כפי שמכתיבות תקנות הבטיחות בעבודה הקבועות בחוק.
  • נקיטת משנה זהירות בעת העבודה – גם בעת השימוש בחומרי הדברה חוקיים חשוב להקפיד על כללי הבטיחות הרלוונטיים, דוגמת הרחקה מהישג ידם של ילדים, אחסון בארון או מחסן נעול המיועד לכך, הדרכת העובדים לגבי אופן השימוש בחומרים, הצמדת תווית עם שם החומר לכל אחת מן האריזות של חומרי ההדברה וכו'. הקפדה על הוראות אלו יכולה להציל חיים.

חברת ההדברה של דויטש ובניו מציעה שירות מקצועי ובטוח

בתחום הפרוץ של ההדברה בישראל, חשוב לפנות רק אל גורם מקצועי ומוסמך אשר ידע לבצע הדברת מזיקים כראוי ומבלי לסכן את הנוכחים במקום. חברת ההדברה הותיקה של דויטש ובניו פועלת כבר למעלה מ-45 שנה בתחום ההדברה, מה שמקנה לצוות העובדים בה ניסיון רב בעבודת שטח יסודית. לאור זאת, אנו גאים לספק לקהל לקוחותינו המרוצים שירותי הדברה מקצועיים, כאלה העומדים בכל תקני ודרישות הבטיחות הרלוונטיות בארץ. חומרי ההדברה בהם נעשה שימוש הנם חומרים שהותרו לשימוש על ידי גורמים המוסמכים לכך, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי מדובר בעבודה מקצועית, חוקית ואמינה. לצורך קבלת פרטים נוספים, הצעת מחיר או התייעצות – אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באחת מדרכי התקשורת המופיעות באתר האינטרנט שלנו.

להצעת מחיר – השאירו פרטים!

תפריט נגישות