דויטש ובניו הדברה בע"מ
הדברת מזיקים

התקשרו עכשיו

073-7575947

חברת הדברה בתל אביב
הדברת מזיקים

לכידת נחשים

הנחש הוא בעל חיים שכבודו במקומו מונח בשלל תרבויות האדם, אך עדיין, נוכחותו בינינו אינה מומלצת. ישנם נחשים ארסיים ומסוכנים, עובדה שלא מניחה לרגע את הדעת כי ניתן להתעלם מנוכחותו בחצר, קל וחומר בביתנו שלנו. נתקלתם בנחש? הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיה היא באמצעות הזמנת שירות לכידת נחשים על ידי לוכד מקצועי שפועל להרחקת הנחש ממרחב המחיה של האדם והעברתו למקום מבטחים.

החוק בישראל בנוגע לנחשים

במדינת ישראל הנחש הוא חיה מוגנת ולכן אין להרוג אותו, אלא ללכוד אותו ולהעבירו בתיאום עם הרשויות למקום המחיה הטבעי ביותר עבורו. מאחר ומדובר בבעל חיים שמלכתחילה אינו מעוניין לחיות בין בני האדם, והוא בכל מקרה אינו נושא מחלות או מעביר אותן, הרי שברגע שזיהיתם נחש בבית או בגינה, יש לפנות אל לוכד נחשים מקצועי ומיומן. לכידת נחשים היא מקצוע רב שנים שמטרתו היא הרחקת הנחש מסביבת המחיה אל חוף מבטחים. לוכדי הנחשים יודעים כיצד להתמודד עם כל סוג של נחש, ארסי או לא, כיצד להוציאו ממקום מחבואו בבית או בגינה ויידעו לאפיין בדיוק האם מדובר בנחש תועה או שמדובר בהתנחלות של ממש.

נחש בבית – נחש בחוץ

על פי רוב, כשנחש חדר לתוך ביתכם הוא לא "צץ משום מקום", אלא שככל הנראה בסביבת המגורים שלכם חיים לא מעט נחשים נוספים. לוכד הנחשים ילכוד את הנחש שחדר לביתכם, אך גם יסרוק את המרחב החיצוני סביב הבית וינסה לאתר ביצים או מקומות מסתור אחרים. אבנים גדולות הן מקור מחסה לנחשים, עשביה סבוכה, בורות ביוב ועוד. לכידת נחשים במרחבים פתוחים עשויה לעתים רבות להתבצע על הצד הטוב ביותר דווקא בלילה, שכן בשעות אלה הנחשים פעילים יותר ויוצאים ממקומות מחבואם.

כיצד לוכדים נחשים?

כדי לבצע לכידת נחשים בצורה הבטוחה ביותר, יש להימנע ממגע ישיר עם הנחש ככל שניתן. הלוכד ישתמש במכשירי עזר כגון "שק נחשים" כמו גם במוטות טלסקופיים מקצועיים ללכידת נחשים, חלקם מתקפלים וחלקם כוללים מלקחיים. הלוכד יפתה את הנחש לצאת ממקום מחבואו וירים אותו ממרחק באמצעות המוטות היישר אל תוך השק ויפנה אותו למקום המחיה הרצוי.

להצעת מחיר – השאירו פרטים!

תפריט נגישות