דויטש ובניו הדברה בע"מ
הדברת מזיקים

התקשרו עכשיו

073-7575947

חברת הדברה בתל אביב
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הדברת מזיקים

ריסוס

בדויטש ובניו אנו מספקים פתרונות ריסוס מתקדמים בפיקוח האגף להגנת הצומח של משרד החקלאות. הריסוס חייב להתבצע בשוטף במטרה להרחיק נחשים ומכרסמים ולמנוע שריפות בקיץ.
אנו מציעים 3 מסלולי ריסוס:

  • ריסוס עשביית קיץ
  • ריסוס עשביית חורף
  • ריסוס שנתי

השירות ניתן בעיקר לרשויות מקומיות ומתבצע לרוב בצמתים.

ריסוס דויטש ובניו

ריסוס יתושים

למרות גודלם, היתושים מהווים מקור תחלואה מרכזי בהעברת מחלות שונות ומשונות וכן מסוגלים להפר את שלוותם של הרגועים ביותר בקרבנו. הזמזומים בלילות, העקיצות המגרדות והמספר העולה של מקרי מחלה בעקבות עקיצות יתושים מחייבים טיפול במפגע זה מרגע שהוא נוכח. ריסוס יתושים נועד למגר את התופעה ולהרחיק את המעופפים הזעירים הללו מסביבת המחייה שלנו.

מדוע יתושים עוקצים?

האחראי הבלעדי לאובדן שעות השינה, הגירודים והפצעים המציקים הוא לא היתוש, כי אם נקבת היתוש שזקוקה לדם שלנו בתור מקור לאנרגיה ולחומרים הנמצאים בתוכו החיוניים להתפתחות הביצים שלה. היתושות מאתרות "קורבנות" פוטנציאליים ממרחקים אדירים כאשר מספר פקטורים מושכים אותה בו זמנית, בהם סוג העור והדם. תחושת הגירוד מגיעה כתוצאה מתגובה חיסונית של הגוף כנגד חלבון אשר מפרישה נקבת היתוש. היא מפרישה חלבון זה אל מול מערכת קרישת הדם שלנו כדי שתוכל לבצע את השאיבה ביתר קלות מבלי שנבחין בכך. במקרים שבהם התופעה נמשכת יותר מכמה ימים רצוי להזמין שירותי ריסוס יתושים מקצועיים כאשר ישנן מספר שיטות יעילות למיגור התופעה.

שיטות להדברת יתושים

חשוב מאוד לבצע הדברת יתושים הן מתוך עיקרון המניעה והן כאשר מתחילים להרגיש בפגע זה בפועל. ליתושים יש יכולת להעביר מחלות, הם פוגעים בשינה ובאיכות החיים שלנו. ריסוס יתושים כולל מספר אפשרויות אשר ניתנות ליישום בכל עת:

  • ריסוס כימי – באמצעות חומרים כימיים על בסיס מים או שמן. כשמדובר בחומרים על בסיס שמן, הם מתאימים יותר לנטרול זחלי יתושים בטרם הפיכתם לבוגרים.
  • ריסוס ביולוגי – חומרים אשר אינם מזיקים לאדם, אך פוגעים ביתושים ובזחלים שלהם במקום מחייתם, בצמחייה, בעשבייה ובמקורות המים.

חשוב לציין כי ריסוס יתושים עשוי (ואף רצוי) לכלול פעולה מקדימה שהיא טיפול במקורות המים שבהם משגשגים היתושים מלכתחילה. מקורות אלו כוללים שלוליות גדולות אשר אינן מתייבשות, מקורות ביוב שונים, בריכות נוי, צמיגים שהושלכו בשדות ואוגרים מים ועוד. ניתן להציב אדניות נוי בכניסה לבית, ליד החלונות ובמרפסת, עם מעט צמחי גרניום אשר ידועים ביכולתם הטבעית לדחות יתושים. חשוב מאוד להזמין את שירותי הריסוס וההדברה מחברות בעלות מוניטין וניסיון כדי שהמפגע יסולק וימוגר באמצעים שאינם פוגעים באדם אך יעילותם גבוהה ביותר.

להצעת מחיר – השאירו פרטים!

תפריט נגישות