דויטש ובניו הדברה בע"מ
הדברת מזיקים

התקשרו עכשיו

073-7575947

חברת הדברה בתל אביב
הדברת מזיקים

ריסוס נגד יתושים

מקומות שבהם מצטברים מים בעונת האביב והקיץ מחייבים הדברה מאסיבית שמתבצעת על ידי בעלי מקצוע, עם חומרי הדברה מורשים על ידי משרד הבריאות ותחת רישיון בתוקף. נמאס לך מעקיצות? הנה הפתרון!

ריסוס נגד יתושים - בבית ובחצר

יתושים קיימים בכל רחבי הארץ בשכיחות גבוהה בעונות מעבר, בשרון ובשפלת החוף. לרוב, את ההדברה של היתושים צריך לבצע במקומות שבהם מצטברים כמויות גדולות ועומדות של מים בעונות האביב והקיץ.
יתושים יכולים להעביר מחלות ובכך לחסל אוכלוסיות שלמות' בחיי היום יום של כולנו אנחנו לא מודאגים מיתושים כאלו שנושאים מחלות כמו מלריה אך הם מהווים מטרד שפוגע באיכות החיים באופן רציני למדי, אנחנו כאן בדויטש ובניו בע"מ נעזור לכם להיפטר מהם.

איזה שיטות קיימות להדברת יתושים?

כדי להדביר יתושים יש כמה שיטות יעילות שאפשר לנקוט בהם ביניהן שיטות טבעיות ושיטות לא טבעיות. השיטות הטבעיות דורשות הצבת ירק כלשהו או שימוש בשכבת בד מעל למיטה, או בעצם כל שיטה שאין בה שימוש בחומר ריסוס שהוא רעל. הרבה אנשים מעדיפים להשתמש בחומרים טבעיים גם כדי לא להרוג את היתושים וגם כי זה יותר בריא להם בעצמם, כאשר גם הריח עצמו יכול להעיר מאוד ואנשים נמנעים ממנו

ריסוס יתושים

ריסוס יתושים כימי: פוגע גם באדם

ריסוס כימי היא אחת מהאפשרויות הטובות ביותר אך אנשים לא ממהרים לאהוב אותה. כשמדובר על ריסוס יתושים באופן כימי אנחנו ישר נזכרים בתרסיס שי לנו מתחת לכיור אותו אנו מרססים על הקיר. כאן אפשר לראות את החיסרון הראשון של השיטה כאשר חומר הריסוס הזה משאיר חומר ריסוס באוויר למשך זמן לא מועט ואנחנו סובלים ממנו ומהריח מה גם שהוא לא כל כך בריא. בדויטש הדברה משתמשים בשמנים מאוד חזקים שממגרים את היתושים לחלוטין ולאורך זמן רב.

הדברה טבעית בחלופה לשימוש ברעלים

מי שלא רוצה להשתמש ברעלים יכול להסתבך בשיטות שאינם רעילות. שיטות אלו יכולות להיות הנחת בצל או שום בחדר. אמנם שיטה זו לא תמיד הכי יעילה כיוון שיש להניח בצל בכל מקום שלא רוצים את היתושים ויש כאלו שמסתגלים לזה. שיטות אחרות מתבססות על חומץ שהיתושים פשוט לא אוהבים את הניחוח שלו ובורחים ממנו. ישנן שיטות נוספות כמו שמנים ריחניים שהם אינם רעילים אותם מורחים על הגוף ומציבים בחדר.

מתי מומלץ להדביר?

עוד לפני שיוצרים קשר עם מדביר יתושים, כדאי לייבש את מקורות המים. שנית, צריך להימנע מפעולות ריסוס נגד יתושים שפוגעות באיכות הסביבה או מסכנות את האדם. מעבר לכך, ריסוס יתושים חייב להיות חלק מפעולה תקופתית או לכל הפחות שנתית – וזאת על מנת למנוע הופעת יתושים בעונות הבאות.

לפני ריסוס יתושים מומלץ לבצע פעולה מקדימה אחת לפחות והיא טיהור מקורות המים. היתושים משגשגים במקורות המים ולכן מים עומדים הם סכנה גדולה מאוד שצריך לטפל בה לפני ההדברה כדי שההדברה עצמה תהיה יעילה. מקורות מים אלו יכולים להיותך בריכת נוי בגינה ועד שלולית שנוצרה מהגשם או כמובן מי ביוב. המים מושכים את היתושים ומי שרוצה להיפתר מהיתושים חייב להיפתר מהמים האלו שעושים לו את החיים הרבה יותר קשים. את היתושים כדאי להדביר עם תחילת התקופה החמה, מתי שהם מתרבים. היתושים אוהבים מזג אוויר חם ולח ולכן כמזג האוויר נהיה כזה הם מתחילים להתרבות וזה הזמן מיד לעצור אותם לפני שהם יהיו יותר מידי.

איך מרחיקים יתושים בשיטה טבעית?

חיית יתושים באמצעות ייבוש של מקורות המים עלולה לא להספיק. אם רוצים להרים את הרף בהתמודדות עם התופעה, ניתן לנסות להרחיק אותם בשיטות טבעיות כגון:
א. הדברה ביולוגית – הדברת יתושים ביולוגית מבוססת על שימוש באויבים הטבעיים של היתושים, כמו למשל חרקי מים, דגים מסוג גמבוזיה וכן הלאה. היתרון הוא שההדברה הביולוגית מאוד אפקטיבית כי אויבי היתושים ניזונים מהם, אך החיסרון הוא שמדובר על שיטה שלא מתאימה לבתים פרטיים ולדירות בבנייני מגורים.
ב. נר צינטרונלה – עוד שיטה טבעית להרחקת יתושים יכולה להיות הדלקת נר צינטרונלה. הנר מצד אחד אמור להרחיק יתושים כי הוא מפזר ריחות שהם לא אוהבים, אך מצד שני הוא גם מאפשר תאורה טבעית בחצר ולכן מנטרל את הצורך באור שמושך אליו את החרקים המעופפים. עם זאת, החיסרון הוא יעילות מוגבלת בעונות הרבייה של היתושים.
ג. פיזור שמנים – יש גם שמנים טבעיים שבהם משתמשים כדי להרחיק יתושים. שמנים אלו דומים באופן הפעולה שלהם לנר צינטרונלה, אך אותם אפשר לפזר בכל רחבי הגינה או המרפסת בלי צורך בתאורה.

מה הסכנות של יתושים?

הדברת יתושים מונעת אלרגיות. קודם כל, ריסוס נגד יתושים מונע הפצת מחלות. שנית, ריסוס יתושים חוסך את עוגמת הנפש של גירוד ועקיצות. מעבר לכך, מדביר יתושים מונע את התלות בחומרים כימיים ומסוכנים.

שלא יעקצו אתכם - פנו לדויטש הדברה

אנחנו בדויטש ובניו בע"מ כבר מעל ל45 שנה מבצעים הדברה לכל המזיקים ביעילות ובמהירות. מאות ואלפי לקוחות נהנים משירות יעיל ואפקטיבי. אנחנו מבצעים את כל סוגי ההדברות: הדברת יתושים, הדברת תיקנים, הדברת, נמלים, הדברת עכברים, לכידת נחשית, הדברת טרמיטים ועוד.
כמו כן, אנו משתמשים בחומרי הדברה מורשים בלבד ועובדים רק ברישיון של משרד הבריאות. אז אם ברצונך להיפטר מהיתושים, כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם דויטש ובניו בהקדם ולקבל 5% הנחה לכל הדברה!

להצעת מחיר – השאירו פרטים!

תפריט נגישות