דויטש ובניו הדברה בע"מ
הדברת מזיקים

התקשרו עכשיו

073-7575947

חברת הדברה בתל אביב
הדברת מזיקים

איך יודעים שיש עכבר בבית?

איך יודעים אם יש עכבר בבית

העכבר אינו נחשב כחיית מחמד שאנשים בוחרים מרצונם לגדל בביתם, עכבר בבית נתפס כגורם מעיק ומציק במיוחד. הבעיה היא שבהרבה מהמקרים אנחנו לא באמת יודעים האם העכבר נמצא בבית או שהוא כבר יצא ממנו, זאת בגלל הזריזות של העכבר והיכולות המופלאות שלו לתעתע בנו.
על כן, ההמלצה היא באזורים בהם ישנה אוכלוסייה גבוהה של עכברים, פשוט לבצע הדברת עכברים ולמנוע את החיים והמגורים שלהם במקום.

מהם הסימנים שיש עכבר בבית?

ישנם חמישה סימנים המעידים על הימצאותו של עכבר:

  1. גללים של עכבר – אלו נראים בגודל של גרגר אורז. מוצאים אותם על יד אריזות מזון, בארונות המטבח, במגירות, מתחת לכיורים וכן לאורך שביל ההליכה של העכבר בבית.

  2. סימני כרסום – העכברים נועצים את שיניהם כמעט בכל דבר. את סימני הכרסום ניתן לגלות על אריזות המזון אך לא רק עליהם. גם על אריזות קרטון או על כבלים חשמליים. אפשר לזהות אם סימני הכרסום הם טריים או לא באמצעות הצבע שלהם. סימנים בהירים מעידים על טריות וסימנים כהים מצביעים על התיישנות של הכרסום. סימני הכרסום של העכבר הם קטנים. אם אתם מגלים סימני כרסום גדולים, מסתבר שמדובר בחולדה ולא בעכבר.

  3. חיות המחמד נכנסות להילוך גבוה – חיות מחמד הגדלים בבית מזהים מהר מאוד אם הצטרפו עכברים למשפחה. הם מזהים מהר את הריח של העכברים. אם מדובר בכלבים או חתולים, אלה יהיו נרגשים ופעילים באופן מיוחד עם בואו של העכבר. אם חיית המחמד נצמדת לאזור מסוים בבית מקום שקודם לכן היא לא גילתה בו כל עניין, שווה לבדוק ולסרוק היטב את המקום. אפשר להאיר באמצעות פנס את כל השטח ואולי לגלות את החור בו משתכן לו העכבר. העכבר לא זקוק למרחב גדול כדי להסתתר. הוא מסוגל לחדור דרך מקומות שהם לא יותר מעובי עיפרון. על כן, חשובה הבדיקה היסודית באזורים החשודים.

  4. שבילי הליכה של עכברים – אפשר לפזר קמח או כל חומר אבקתי אחר לאורך הרצפה הצמודה לקיר. אם נמצא עכבר בבית, תגלו בבוקר את טביעת כפות הרגליים של העכבר. אפשר לראות גם את הגללים של העכבר ואת כתמי השתן שהוא מותיר על אותם השבילים.

  5. קן של עכבר – גם העכבר כמו הרבה מבעלי החיים, בונה לעצמו קן. העכבר אוסף חומרים שונים לצורך בניית הקן. מדובר על פי רוב בבד, בצמחים, בפיסות נייר, בקרטון או בכל דבר אחר שהוא מסוגל לגרוס בשיניו ולקחת למאורה שלו. על כן, אם מוצאים בבית את השאריות של אותם החומרים, כדאי לבדו אם אכן מדובר בקן שהעכבר יצר לעצמו. אם ישנו קן כזה, מצביע הדבר על התרבות מהירה הצפויה במקום. ברור שהנתון הזה אמור להאיץ בדיירי הבית להיפטר במהרה מהמפגע המטריד.
איך יודעים שיש עכבר בבית

הדברת עכברים זוהי פעולה הדורשת מקצועיות, ניסיון, ידע ומומחיות על מנת שההדברה אכן תהיה יעילה ומושלמת. לצורך כך, יש לפנות לחברת הדברה מקצועי שצברה את הידע הנדרש ואת הניסיון בתחום הדברת עכברים

חושדים שיש לכם עכבר בבית?

צרו קשר עם דויטש הדברת מזיקים ונדאג לטפל בבעיה במקצועית ויעילות על מנת שתוכלו לישון רגוע ולדעת שהבית שלכם הוא רק שלכם ונקי מעכברים 🙂

✔️משתמשים בחומרים מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות
✔️אחריות על כל הדברה
✔️מדבירים מקצועיים ומוסמכים
✔️עובדים בכל רחבי הארץ – מצפון ועד דרום
✔️הטבה מיוחדת לגולשי האתר – 5% הנחה לכל הדברה

להצעת מחיר – השאירו פרטים!

תפריט נגישות